Ювентус се наложи по убедителен начин над Верона с 3:0 при гостуването си в града на Ромео и Жулиета. Душан Влахович даде аванс на „бианконерите“ в 28-ата минута, а до края на първото полувреме Николо Савона удвои преднината на своя тим. През второто полувреме Влахович реализира дузпа, като по този начин оформи крайния резултат

Ювентус вече е с две победи под ръководството на Тиаго Мота, в които вкара 6 гола, като не допусна нито един в своята си врата. Верона пък е с 3 точки временно на 11-а позиция.

Двубоят започна с натиск от страна на „бианконерите“. В 18-ата минута Мануел Локатели излезе на чиста голова позиция и отправи удар, който обаче бе отразен от Лоренцо Монтипо.

Николо Савона отбеляза гол в 23-ата минута, който бе отменен след преразглеждане на ситуацията чрез ВАР.

В 28-ата минута Ювентус успя да поведе, след Кенан Йълдъз изведе Душан Влахович сам в наказателното поле на Верона, а сърбинът стреля в долния десен ъгъл и реализира.

Ювентус удвои преднината си в 39-ата минута, когато Самуел Мбангула напредна по лявото крило и центрира на втора греда, където Николо Савона засече с глава и се разписа.

На старта на втората част Ювентус продължи да бъде по-активният от двата  тима. В 53-ата минута гостите получиха правото да изпълнят дузпа, която бе реализирана от Душан Влахович.

До края на мача Ювентус държеше топката и затвори двубоя, за да се поздрави с втора поредна победа без да инкасира нито един гол в собствената си врата.