Шампионът Ювентус победи с 2:1 като  Верона, в среща от 4-ия кръг на Серия "А".

За домакините извън групата остана капитанът Джанлуджи Буфон, който получи почивка. За гостите за пореден път не игра българинът Николай Михайлов, който изгледа двубоя от резервната скамейка. Титулярът Рафаел получи два гола за 5 минути, само 3 след като Верона поведе.

Фабрицио Качаторе откри в 37-ата минута, но в попадения на Карлос Тевес (40) и Фернандо Йоренте в 45-ата Юве обърна мача.

През втората част нов гол не падна и "Старата госпожа" взе ценни три точки, позволили на тима да остане в топ 4. Верона на Ники Михайлов пък остава в средата на таблицата с 6 точки.

ИТАЛИЯ
СЕРИЯ „А“, 4 КРЪГ
21.09.13
19:00 ч.
Каляри – Сампдория 2:2
1:0 Албин Екдал (26), 1:1 Маноло Габиадини (89), 2:1 Даниеле Конти (90+1), 2:2 Лоренцо де Силвестри (90+3)
21.09.13
19:00 ч.
Киево – Удинезе 2:1
0:1 Майкосуел (1), 1:1 Серджио Пелисиер (13), 2:1 Лука Ригони (40)
21.09.13
21:45 ч.
Дженоа – Ливорно 0:0
22.09.13
13:30 ч.
Сасуоло – Интер 0:7
0:1 Паласио (7), 0:2 Тайдер (23), 0:3 Пусино (33-авт), 0:4 Алварез (53), 0:5 Милито (63), 0:6 Камбиасо (75), 0:7 Милито (83)