ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Ювентус победи Рома с 1:0 в среща от 18-ия кръг на италианската Серия "А".

Срещата започна обещаващо с удар в гредата на Браян Кристанте още в петата минута.

До края на полувремето обаче феновете видяха само един опасен удар, дело на Филип Костич, при който топката бе блокирана от защитник.

Три минути след почивката Ювентус поведе с гол на Адриен Рабио, получил топката от Душан Влахович вляво от вратата (1:0).

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

В следващите минути играта се поуспокои, а положения пред двете врати липсваха.

Пауло Дибала отправи опасен удар към вратата на Юве в 70-ата минута, но Шченсни се се справи.

Американецът Уестън Маккени можеше да реши всичко в 84-ата минута с изстрел от движение, но Руи Патрисио спаси с крак.

Федерико Киеза успя да отбележи втори гол за Ювентус в 88-ата минута, но попадението му беше отменено заради засада.

Юве се доближи на две точки от лидера Интер, докато Рона остава на седмо място с 28 точки.