Ювентус победи с 3:2 сборен отбор на звезди от австралийското първенство, в който игра и Алесандро дел Пиеро. Приятелският двубой се игра на олимпийския стадион в Сидни пред повече от 55 хиляди зрители. Дел Пиеро, който бе една от иконите на Юве в продължение на 19 години, в момента е без договор, след като изкара последните две години във ФК Сидни.

Домакините поведоха в резултата в 10-ата минута, когато Каруска преодоля Буфон. В 59-ата минута новото попълнение на "старата госпожа" Патрис Евра центрира и Йоренте с глава изравни. Резервата Томи Юрич върна аванса на австралийския отбор четвърт час преди края. Пол Погба вкара красиво попадение за 2:2 в 85-ата минута. В добавеното време Пепе донесе успеха с 3:2 в полза на Ювентус.

Съставът на Ювентус: Буфон, Лихтщайнер, Евра, Бонучи, Огбона, Касерес, Пирло, Маркизио, Погба, Тевес, Йоренте (Асамоа, Сторари, Симоне Пепе, Джовинко)