Шампионът на Италия Ювентус разгроми аматьорския Айгревил със 7:1 в първата си контрола от лятната подготовка. Мачът се игра на стадион "Перуча" в Сейнт Винсент пред 3000 фенове. Дебют записаха новите попълнения на “Старата госпожа” - Маси, Лусио и Квадво Асамоа.

Противникът на Ювентус обаче сензационно откри резултата още в 1-ата минута след гол на Турато. С попадения на Фабио Куалярела и Мирко Вучинич в 7-ата минута и 21-ата минута от дузпа обаче Юве обърна мача. Куалярела се разписа и в 23-ата минута за 3:1, а Матри направи резултата 4:1 от дузпа в 56-ата минута. Ричмънд Боакие, който бе купен вчера от торинци, покачи на 5:1, а Артуро Видал на 6:1 след точно изпълнена дузпа в 91-ата минута. Крайното 7:1 фиксира Падован в добавеното време.