Заглембе (Любин) ще бъде съперник на ЦСКА във финала на турнира “Голд Сити” в Алания, след като полският тим победи Торпедо (Москва) с 4:2 след дузпи (1:1 в редовното време).

Камил Вилчек вкара попадението за Заглембе в 61-ата минута, след като руснаците взеха ранен аванс още във втората минута. При изпълнението на дузпите играчите на Павел Хапал показаха по-добра точност.

Бившият български национал Александър Тунчев игра цял мач за тима от Любин. Другият наш играч в състава на поляците – Павел Виданов, не взе участие в срещата.

Финалната среща на турнира “Голд Сити” между ЦСКА и Заглембе (Любин) е в петък от 18:00 часа. “Червените” стигнаха до мача за трофея след успех над украинския Олександрия след дузпи.