Капитанът на България Кирил Десподов игра цял мач в първата от двете контроли на ПАОК за съботния ден. Отборът от Солун загуби с 1:2 от белгийския Юнион Сен Жилоа. По-късно за ПАОК предстои мач срещу Витес.

През първото полувреме Десподов и компания имаха повече шансове от белгийците, като в 28-ата минута Щефан Шваб вкара дузпа, отсъдена за нарушение срещу Брандон Томас в наказателното поле. В 37-ата минута българският национал създаде чудесна ситуация за гръцкия шампион, но негово остро центриране в наказателното поле не бе засечено от Константинос Кулериакис, а вратарят на Юнион Сен Жилоа Антони Морис внимаваше и изби.

След почивката белгийците подобриха играта си и обърнаха резултата с голове на Дейвид Промис в 50-ата минута и Елтън Кампангу в 66-ата минута.