Българският национал Димитър Рангелов игра цял мач при загубата на Люцерн с 1:2 от Йънг Бойс в мач от 28 кръг на швейцарското първенство.

Двубоят не започна добре за тима на Рангелов, след като вратарят Цибунг беше изгонен още в 6-ата минута заради нарушение в наказателното поле, но Мартинес пропусна отсъдената в полза на домакините дузпа.

Пулич си вкара автогол в 26-ата минута и даде аванс на Йънг Бойс, а Морено Констанцо удвои в добавеното време на първата част. Фройлер вкара почетното попадение за гостите седем минути преди края.

Четвъртата поредна загуба остави Люцерн на шестото място с 39 точки, на две от местата даващи право на участие в Лига Европа. Йънг Бойс запази третото си място с 44 точки, на 8 точки зад втория Грасхопър.