Българският национал Петър Занев се отличи с гол за Амкар при равенството 2:2 като гост в мач от 22 кръг на руската Премиер лига. И четирите гола паднаха през първото полувреме, когато на два пъти Амкар повеждаше, но домакините все стигаха до равенството.

Занев игра цял мач за гостите от Перм, като вкара втория гол за тима си в 30-ата минута, когато беше точен от дузпа. Само две минути по-късно, домакините изравниха чрез Георги Зотов.

Януш Гол даде преднина на Амкар още в 8-ата минута, но след четвърт час Джани Бруно изравни за Криля Советов.

В заключителните секунди на срещата, домакините останаха с човек по-малко, след като Вячеслав Зинков получи втори жълт картон, но изгонването му не се оказа решаващо за крайния резултат в мача.

След ремито Амкар заема шесто място във временното класиране, докато Криля Советов продължава да се намира в зоната на изпадащите в руската Премиер лига.