Защитникът на ЦСКА Лумбард Делова се разписа за родината си Косово при победата с 4:0 като гост над Кипър в турнира Лигата на нациите.

Делова влезе като резерва на почивката на двубоя в Ларнака и в 55-ата минута прати топката в мрежата на домакините. Футболистът на „армейците“ получи пас по лявото крило с диагонален удар не остави шансове на Мал. Това бе и първи гол за Делова за Косово.

Още в началото на срещата гостите си спечелиха дузпа, която бе реализирана в 9-ата минута от Ведад Муриджи. Опитният нападател удвои преднината на Косово в 21-ата минута, когато засече с глава центриране на Рудани.

След подновяването на играта Рахмани и Делова отбелязаха още два пъти за косоварите, за да оформят крайното 4:0.