Българинът Здравко Димитров влезе като резерва при победата на новия си отбор Сакаряспор с 3:2 като гост над Тузласпор. Срещата беше от 22-ия кръг на първа лига на Турция.

Офанзивният футболист се появи в игра десет минути преди края на мястото на Одисе Роши.

Сакаряспор излезе напред в резултата в 39-ата минута, когато се разписа Айзък Донкор. В продължението на първата част домакините изравниха чрез Жанели Имбула от дузпа. Седем минути след почивката Тузласпор поведе с гол на Джеймс Сегун. В 64-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като Оун Байрак беше изгонен с втори жълт картон.

Последва натиск на гостите, който стигнаха до равенство в 71-ата минута чрез Кабонго Касонго. Победното попадение падна в четвъртата минута от добавеното време, като негов автор стана Бурак Сюлейман.

Това беше четвърта поредна победа за Сакаряспор. Тимът заема 8-о място с 34 точки.