Треньорът на Милан Кларънс Зеедорф остана доволен от представянето на футболистите си въпреки домакинската загуба от Атлетико (Мадрид) с 0:1 в първа среща между тимовете от 1/8-финалите на Шампионската лига.

„Всички видяха какво направиха моите футболисти на терена. Горд съм с тях. В последните 20 минути от срещата загубихме интензитета в нашата игра. Това позволи на Атлетико да създаде много голови възможности”, сподели Зеедорф.

„Нямахме късмет при гола. Видях много добро представяне от нашия отбор през първото полувреме. Мисля, че Марио Балотели изигра много силен мач. Той създаде много проблеми за защитата на съперника. На „Висенте Калдерон” ще ни бъде много тежко. Имах добри времена на този стадион и вярвам в моите футболист”, допълни холандският специалист.