Бившият защитник на “Левски” Живко Миланов не игра при равенството на румънския Васлуй 2:2 при гостуването на Виторул (Констанца). Миланов не беше дори в групата за мача на треньора Мариуш Шумудица. Домакините от Констанца откриха чрез 18-годишния Габриел Янку в 10-ата минута. Шинмартен изравни от дузпа в 35-ата, отсъдена за нарушение срещу Антал. В 51-ата минута и домакините получиха право да изпълнят наказателен удар. Дича не сгреши и изведе Виторул напред. В 88-ата минута Челебан изравни и донесе точката за Васлуй. След изиграването на първите 7 кръга тимът на Живко Миланов заема 4-ото място във временното класиране с актив от 12 точки. Лидер е Пандури с 19.

Търну Северин - Чехлаул

Класиране след 7 кръг: 1.Пандури 19 точки, 2.Стяуа 16, 3.Астра Плоещ 14, 4.Васлуй 12, 5.Динамо Букурещ 11 и други.

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ - ТУК