Защитникът на националния ни отбор Живко Миланов игра цял мач при победата на Васлуй с 3:1 над Виктория (Бранещ). Двубоят бе от 30-ия кръг на първенството на Румъния. Победата изкачи Васлуй на първо място с 57 точки, втори е Тимишоара с 56, но с двубой по-малко. Другият българин в състава на Васлуй – Станислав Генчев, остана извън групата.

Още в 3-ата минута “жълто-зелените” поведоха в резултата. Живко Миланов изпълни корнер, топката не бе отбита добре от защитниците, след което Адаилтон реализира за 1:0. В 12-ата минута домакините изравниха след попадение на Доринел Попа. През второто полувреме гостите стигнаха до успеха. В 64-ата минута Габриел Кану вкара за 2:1, а крайното 3:1 оформи бившият нападател на Парма, Болоня и Дженоа Адаилтон./БЛИЦ