Васлуй победи драматично новака Турну Северин с 2:1 в мач от 8-ия кръг в румънската Лига 1. Бившият защитник на "Левски" Живко Миланов беше титуляр за домакините и получи отлична оценка за играта си. В 87-ата минута съдията показа жълт картон на нашия национал за грубо влизане в краката на съперник. Мариус Никулае откри за домакините 76-ата минута, но в 88-ата при единствената си свястна контраатака гостите изравниха чрез португалеца Уго Моутиньо. Футболистите на Васлуй обаче не се предадоха и в добавеното време сенегалецът Осман Н’Дайе им дари победата – 2:1. След този инфарктен успех тимът на Миланов е на шесто място в класирането с 12 точки. Начело са Стяуа и Пандури с по 19, а трети е Астра със 17.