Бившият футболист на “Левски” Жоазиньо взе участие в първа контрола за новия си тим ФК Краснодар. Руснаците спечелиха с 2:1 срещу хърватския Интер (Запрешич). Бразилецът игра през първото полувреме, след което треньорът на ФК Краснодар Славолюб Муслин извърши няколко смени. Титуляр за тима започна и бившият полузащитник на Черноморец Марсио Нуньо, който остана на терена до 72-ата минута.

Още в 7-ата минута Жоазиньо създаде опасност за съперника, след като излъга и вратаря, подаде на Ляхиялов, но той пропусна от чиста позиция. В 17-ата минута бразилецът центрира в наказателното поле, но Гогниев не успя да намери целта. В 36-ата минута Баришич вкара за 1:0 за Интер.

В 50-ата минута Балич си вкара автогол и резултатът стана 1:1. В 58-ата минута Марков реализира за крайното 2:1 за руснаците./БЛИЦ