Воденият от бившия треньор на "Левски" Славолюб Муслин тим на Краснодар победи Алания с 3:2 като гост в среща от 26-ия кръг на руската Премиер лига.

Гостите поведоха в 38-ата минута, когато Жоазиньо наказа грешка на противниковата отбрана. Бившата звезда на "Левски" се възползва от пас на ексхалфа на Черноморец Марсио Нуньо. Малко след почивката Вандерсон получи пас от Исаел и удвои аванса на гостите.
В 61-ата минута Вранеш намали пасива на Алания след асистенция на Бресан, а десет по-късно Велинтон изравни за домакините. В 3-ата на добавеното време Краснодар измъкна победата след втори гол на Вандерсон.

Краснодар вече има 38 точки и се изкачи на девето място в класирането, докато Алания е на дъното с 16 т. и загуби шансове за оцеляване.