Бившият нападател на ЦСКА Жорди Кайседо вкара гол и получи червен картон при победата на Тигрес с 2:1 над Керетаро в мач от първенството на Мексико. Еквадорецът влезе в игра в 60-ата минута, но остана на терена само девет минути.

Тигрес поведе с гол на Николас Лопес (19), а шест минути след това Керетаро изравни от дузпа чрез Ариел Науелпан. Пет минути след появата си на терена Кайседо възстанови аванса на тима си, отклонявайки отблизо успореден пас към него.

В 69-ата минута нападателят бе изгонен заради изключително грубо влизане с бутоните в краката на съперник. Първоначално реферът му даде само жълт картон, но след проверка с ВАР еквадорският нападател получи директен червен картон.

В 83-ата минута бе изгонен и друг играч на Тигрес - Хуан Пабло Вигон, но въпреки това тимът успя да удържи победата и е лидер във временното класиране с 15 точки, след като записа пет поредни победи. Керетаро е последен с актив от два пункта.