Аугсбург и Борусия (Мьонхенгладбах) завършиха 2:2 в мача си от 23-ия кръг на германската Бундеслига.

Гостите поведоха още през първата част с попадение на бразилеца Рафаел (33) след асистенция на Ибрахима Траоре.

След почивката швабите от провинция Бавария направиха пълен обрат с голове на исландеца Алфред Финбогасон (50), възползвал се от пас на Пол Верхаег, и бразилеца Франсиско да Силва Каюби (53). Радостта им обаче бе твърде кратка, тъй като Фабиан Джонсън (55) бързо изравни след асистенция на Елведи и на практика донесе точката на „жребците”.

След равенството Аугсбург е на 13-о място с 25 точки. Борусия (Мьонхенгладбах) се изкачи временно на четвърта позиция в класирането с 36 точки преди останалите две срещи от кръга.

Резултати, програма и класиране в Германия - ТУК !!!