Шведската суперзвезда Златан Ибрахимович повтори уникално постижение на Кристиано Роналдо. Ибрахимович отбеляза и двата гола за Швеция при победата с 2:0 срещу Естония в контролна среща. Ибра изведе "Тре Крунур" напред в резултата в 3-ата минута, а с второто си попадение в 24-ата счупи два рекорда. С това попадение Златан вече има поне по един гол във всяка минута във футболен мач. През февруари тази година същото успя да постигне и Роналдо. 4 от всичките 369 гола в кариерата на Ибрахимович са отбелязали в първата минута. Той има цели 25 гола в последната минута или добавеното време. Вече стана ясно, че Ибрахимович вече има 50 гола с фланелката на Швеция и стана реализатор №1 в историята на страната си./БЛИЦ