Челси и ПСЖ завършиха наравно 1:1 в контрола, която се игра в Ню Йорк. Двата тима са на лятна подготовка в САЩ. Новата покупка на френския тим Златан Ибрахимович не игра. Головете реализираха Нене за ПСЖ и Пиазон за Челси.

През първата част Пари Сен Жермен имаше повече възможности за гол. В 29-ата минута Нене откри резултата, след като довкара топката след удар на Пасторе. През второто полувреме Марко Марин, Флоран Малуда и Пиазон раздвижиха атаката на Челси и логично се стигна до равенството 1:1. В 82-ата минута 18-годишният Пиазон комбинира добре с Рамирес, след което прати топката във френската врата.

Челси започна турнето си в САЩ с победа с 4:2 над Сиатъл Саундърс, а в сряда се изправя срещу сборен тим на звездите от Мейджър Лийг Сокър.

ЧЕЛСИ - ПСЖ 1:1
0:1 Нене (29), 1:1 Пиасон (82)