Курт Зума, който в миналото бе играч на Челси, ще продължи кариерата си в ОАЕ. 31-годишният централен защитник подписа договор с Ал Васъл.

От арабския клуб не дадоха подробности относно продължителността на контракта.

През есента Зума игра в румънския ЧФР Клуж. Бранителят обаче записа само четири мача за там.

Освен за Челси, Зума е ритал още за Сент Етиен, Челси, Сток Сити, Уест Хям и Ал Оруба, а също така има и 11 мача и един гол за националния отбор на Франция.