Бившият футболист на Левски и настоящ на Каса Пия Андриан Краев и неговата половинка Михаела Ангелова се появиха на любопитно място.

Влюбената двойка сподели в социалните мрежи снимка от историческия мач на Португалия с Хърватия, спечелен от европейските шампиони за 2016 г. с 2:1 в Лигата на нациите. Двубоят ще се запомни с гол №900 в кариерата на суперзвездата Кристиано Роналдо.

Както е известно по-малкия брат от двамата Краеви Андриан подписа договор с Каса Пия по-рано през годината. Доскорошният футболист на Левски не беше играл от 9 месеца, след като "сините" го изключиха от първия отбор заради това, че не поиска да подпише нов договор с клуба от "Герена".

Миналата седмица Краев дебютира за новия си отбор с победа. Краев се появи в игра в 79-ата минута при успеха над Ещрела Амадора в мач от четвъртия кръг на португалското първенство.