Бившата плеймейтка Николета Лозанова полудя след красивия гол на Кристиано Роналдо във вратата на Ювентус в четвъртфинален мач от Шампионската лига. Както е известно, португалецът вкара със задна ножица за 2:0 в 64-ата минута на срещата. Това беше второто му попадение в мача, след като откри резултата още в 3-ата минута. Марсело оформи крайния успех на Реал (Мадрид).

След гола на Роналдо със задна ножица и последвалите аплодисменти от трибуните на „Алианц Стейдиъм“ в Торино. Дори най-запалените фенове на „старата госпожа“ ръкопляскаха на изпълнението.

Това провокира Николета Лозанова да напише в „Инстаграм“: „...Така де, ще ръкопляскат, коя „госпожа“ не обича на Задна... ножица?“ (запазено е оригиналното изписване на плеймейтката без редакторска намеса).

Както е известно, преди няколко години, имаше информации за проведена интимна среща на Кристиано Роналдо и Николета Лозанова в мадридски хотел.