Футболистите от националния отбор Петър Занев и Ивелин Попов наградиха победителите в турнира „4:0 за хората“, в който участват отбори съставени от хора, борещи се с различни видове зависимости.

За трета поредна година националният отбор на България и Българският футболен съюз подкрепят турнира, организиран от сдружения за борба с различни видове наркомании и алкохолизъм. Занев и Попов подариха на участниците топки с автографи и билети за предстоящата световна квалификация срещу Швеция на 31.08.2107 от 21:45 ч. на стадион „Васил Левски“.

Победител в турнира, който се проведе на терените на спортен комплекс „Барокко спорт“ стана отборът на сдружение „Билани“, който спечели финала срещу „Реванш“ с 3:2 В надпреватата участваха шест отбора и над 60 състезатели. От името на Столична община купата на победителя връчи Павел Иванов - главен експерт в дирекция "ПИСТ".