С футболен мач в закриха есенния полусезон великотърновските и габровските футболни съдии. Двете колегии от доста време се събират след всеки дял от шампионата при разменено гостуване, пише “Велико Търново Спорт”. Този път първите две полувремена бяха на изкуствения терен в Габрово на електрическо осветление.

Преди началото му гостите от В. Търново столица подариха по бутилка вино на главния съдия, в чиято роля бе секретарят на Зоналния съвет на БФС Страцимир Тинчев, както и на капитана на домакините Николай Петров. Асистентки на Тинчев бяха две дами – Кристина Станчева и Нона Ангелова, а началният сигнал даде първият габровец, ръководил срещи в “А” група Иван Войсков.

Резултата първи откриха гостите – Станислав Ставров изведе великотърновци напред от трийсетина метра за 0:1. Малко по-късно Николай Петров изравни от дузпа за 1:1.

След паузата Дидо Дочев изведе габровци напред с гол от свободен удар – 2:1. Илиян Капарашев и Ставров пропуснаха да гостите и се стигна до последната минута, в която Стоян Денев сложи топката на главата на Светослав Стефанов, той я отклони към Милен Въжарски и последният вкара за 2:2.

След това боево реми двата отбора отидоха в елитен ресторант, където също се представиха на ниво и то отново завърши наравно. Изявите им по терените през есента бяха оценени подобаващо от председателя на Зоналния съвет на БФС във В. Търново Георги Велинов, който ги поздрави за представянето.