14 Май 2010 17:28 | 0 коментараТе идват веднъж в живота в България и е истинско престъпление, ако си техен почитател, и не си на стадиона, отсече треньорът на ЦСКА
13 Май 2010 19:45 | 0 коментараТочно преди 10 години той отново заяви, че напуска. Тогава пред нас стоеше невръстен младеж, а днес – порасналият и разумен Димитър
13 Май 2010 18:15 | 0 коментараСПОРТФАЙВ ще продава рекламните права на “червените” в европейските мачове, логото й ще се появи на “армейските” фланелки