Големият фаворит Новак Джокович започна ударно участието си на US Open. Сръбският тенисист се класира с лекота за втория кръг, след като записа успех с 6:1, 6:4, 6:1 над босненеца Дамир Джумхур. Мачът продължи един час и 58 минути.

Лидерът в световната ранглиста, който атакува своята 18-та титла от Големия шлем, се нуждаеше само от 24 минути, за да спечели първия сет. Втората част обаче се оказа по-трудна. Джокович я взе за почти един час и всичко беше решено от пробив в подаването на Джумхур в деветия гейм на втория сет.

1000 лева Oнлайн казино Бонус от efbet

Ноле осъществи брейк още в първия гейм на третата част. След това направи още два и така си гарантира победата, която постигна при третия си мачбол.

Следващият съперник на Джокер на US Open ще бъде Кайл Едмънд. Британецът записа успех с 2:6, 7:5, 7:5, 6:0 над Александър Бублик от Казахстан.