ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Новак Джокович се наложи безпроблемно над руснака Андрей Рубльов с 6:4, 6:1 за малко повече от час игра във втория си мач в "Червената група" на Финалите на АТP в Торино.

С двата си успеха Ноле си осигури участие на полуфиналите на турнира.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Първият сет бе оспорван до 4:4 гейма. След това сръбският исполин взе подаването си и проби Рубльов, за да вземе първата част с 6:4.

Във втория сет Джокович бързо проби за 2:0, после още веднъж измъкна подаване на съперника си за 5:1 и накрая оформи крайния резултат при свой сервис.

Ноле направи 12 аса в мача, с два повече от Рубльов. Той спечели забележителните 94% от точките си на първи сервис и имаше голямо предимство и при ретурите.

"Рубльов е достоен съперник, сервисът и форхендът са силните му страни. Аз обаче успях да намеря верния ритъм. Във втория сет исках да използвам инерцията, а той загуби енергия. Бях почти безгрешен", коментира Новак Джокович след мача.