С победа с 3:0 сета (6:0, 6:3, 6:1) на Григор Димитров над Мика Континен България изравни резултата срещу Финландия - 2:2, в много важен мач от Втора група на Eвро-африканската зона на турнира за купа "Дейвис".

В последния и решителен двубой Александър Лазов излиза срещу Хари Хелиоваара. При успех "лъвовете" ще излязат победител в групата.

Иначе за мача на Григор няма какво толкова да се каже. Както се вижда, в първия сет Димитров не даде никакъв шанс на своя съперник. Във втория при 3:2 Гришо осъществи пробив, след което безпроблемно затвори частта при 6:3. В шестия гейм нашето момче направи невероятен "хот-дог", след което спокойно записа точка и проби.

В последния сет Григор Димитров отново бе в пъти над Континен и му даде само един гейм.