Именно поради този повод той се пошегува: “Къде ми е коня? Не знам откъде да започна… Поздравявам Кевин за страхотния турнир, който изигра. Благодаря на всички, които ме подкрепиха през цялото време тук в Акапулко. Роджър защо седиш. Стани, моля ти се. Ти също имаш принос за титлата. Чувствах всеки мач последен, доволен съм. За първи път съм тук, бяха ми казали, че турнира е чудесен. Определено ще се опитам да дойда да играя тук и догодина. Чух, че отвън пред корта има парти, така че може да ме видите там след малко!", заяви щастливият победител.
