ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Артур Риндеркнеш е съперникът на Григор Димитров на 1/4-финалите на ATP 250 турнира в Марсилия. 28-годишният французин елиминира трудно Иржи Лехечка със 7:5, 7:6(5) след 1 час и 58 минути игра.

Припомняме, че по-рано в четвъртък Гришо oтстрани Себастиан Корда след 6:1, 7:6(5).

Французинът Артур Риндеркнеш е №94 в световната ранглиста.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Григор го победи с 6:3, 7:5 в единствения им мач до момента - на легендарния турнир на трева в лондонското предградие Куинс миналата година.

Спорът им за място на полуфинала в Марсилия ще бъде в петък вечер и ще е последен от програмата за деня, което означава, че ще започне около 21 часа българско време.

"Григор Димитров играе страхотно в последните шест месеца. Ще бъде много труден мач. Ще бъда готов, защото с тези фенове зад мен всичко може да се случи", коментира Риндеркнеш.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!