ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Яник Ханфман (Германия) победи Адриан Манарино (Франция) с 2-1 (3:6, 7:6 (7:1), 6:4 и се класира за следващата фаза на турнира в Маями. Там той ще срещне победителя от мача Григор Димитров - Алехандро Табило (Чили), който се играе в момента.

Първият сет започна с пробив за Манарино, след което играта тръгна гейм за гейм. При 5:3 в своя полза французинът проби още веднъж съперника си за 6:3.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Втората част протече по-равностойно, а Манарино пропусна няколко възможности за пробив във втория, четвъртия и шестия гейм. В десетия Манарино пропиля и мачпойнт, след което се стигна до тайбрек. Там германецът прегази опонента си, поведе с 6:0 и приключи всичко със 7:1.

В третия сет Манарино отново пропусна да пробие и беше наказан в четвъртия гейм, когато Ханфман поведе с 3:1. Последва размяна на геймове, след което французинът направи пробив (4:3), след което успя да изравни (4:4). Ханфман обаче поведе с 5:4, след което проби Манарино за крайното 6:4.