Хасково и Локомотив (Пловдив) са последните два, които се класираха за четвъртфиналите на Държавното отборно първенство за жени, което се провежда на кортовете на ТК "Банкя".

Хасковлии се наложиха с 2:1 над домакините. Първата ракета Виктория Желева победи Изабел Николаева със 7:5, 6:2. След това Стефани Арсова изравни резултата, след като надигра с 6:2, 6:2 Елена Арнаудова. В решаващия мач на двойки Виктория Желева и Невена Шопова спечелиха срещу Изабел Николаева и Стефани Арсова с 6:4, 6:2.

На четвъртфиналите в петък Хасково се изправя срещу №3 в схемата Дема. В другия двубой Локомотив би Драгалевци с 2:0, като загуби общо два гейма в срещите. В следващия кръг пловдивчанки излизат срещу шампионките и втори поставени тенисистки на “Левски”. В останалите четвъртфинали се срещат НСА - Черно море-Елит (Варна) и "15-40" - Лозенец 2000.