Иван Иванов завърши на второ място на сингъл при юношите на турнир от категория J300 в Полша. 15-годишният българин отстъпи във финала с 4:6, 3:6 на Алесандро Батистон от Италия. Преди този мач Иванов постигна пет поредни победи на турнира.

През следващата седмица Иван ще участва с отбора на България на турнир от Европейската отборна купа за юноши до 16 г. в Испания.

Юношите до 16 г. на България са в състав: Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна), Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) и Александър Толев (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) с треньор Христоско Атанасов. Те ще играят на турнир в Испания заедно с отборите на Андора, Австрия, Дания, Франция, Ирландия, Израел, Малта, Монако и Испания.