ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Григор Димитров загуби и второто си участие на демонстративния тенис турнир в Абу Даби. Българинът падна с 3:6 от руснака Андрей Рубльов след пробив в четвъртия гейм.

Преди около половин час Димитров допусна поражение и на двойки със Стефанос Циципас от руснаците Медведев и Рубльов - 6:7 (3:7).

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Така общият резултат в двубоя между "Хвърчилата" на Гришо и изцяло руския отбор "Орлите" стана равен (2-2) и всичко ще се реши в битката на дамите между Арина Сабаленка и Мира Андреева.

По-рано днес тимът на българина поведе с 2-0 победи, след като Паула Бадоса и Арина Сабаленка победиха Мира Андреева и София Кенин от "Орлите" с 6:3, а испанката и гаджето й Стефанос Циципас се наложиха над Кенин и Даниил Медведев с 6:4.