ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Рояк пчели нападна централния корт в Индиън Уелс и прекъсна двубоя от четвъртфиналите между Александър Зверев и Карлос Алкарас.

В третия гейм на първия сет, при резултат 1:1, световният №2 се подготвяше да сервира. Той бе заобиколен от множество пчели. Съдията на стола веднага предприе мерки и спря мача. Двамата тенисисти бяха прибрани в съблекалните, докато организаторите разрешат възникналия куриозен проблем.

Освен тенисистите, зрителите по трибуните също бяха нападнати от насекомите.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

След като всичко утихна, двамата тенисисти се завърнаха на корта. Карлос Алкарас спечели убедително с 6:3, 6:1. Първият сет бе значително интригуващ, но във втория испанецът тотално надигра германския си опонент и заслужено се класира на полуфиналите.

Там ни очаква изключителна битка, тъй като Алкарас излиза срещу италианската машина Яник Синер.