ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Александър Донски и Александър Лазаров загубиха с  0-2 (4:6, 3:6) от номер 1 в схемата Симоне Болели и Фабио Фонини в среща от 1/4-финалите при двойките на Sofia Open.

Първият сет започна равностойно, а при 2:1 в своя полза българите успяха да пробият съперниците си. Силните италианци обаче бързо отвърнаха с пробива (2:3), а след това изравниха геймовете. При 4:4 Болели и Фонини стигнаха до пробив, след което затвориха сета с гейм на нула за крайното 6:4.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Вторият сет не започна добре за българския тандем и италианците поведоха с 2:1 с пробив в третия сет. Болели и Фонини затвърдиха постигнатото и пропуснаха два брейк бола в петия гейм, но Донски и Лазаров направиха резултата 3:2. Последва нова размяна на геймове, а италианците поведoха с 5:3. В последния гейм Донски и Лазаров се бориха мъжки и отразиха мач пойнт, но при втория опит водачите в схемата взеха своето за крайното 6:3.

Около 19:00 часа на корта трябва да излезе другата ни двойка Янаки Милев / Пьотр Нестеров, които се изправят срещу Рафаел Матос / Давид Ернанде.

В играните по-рано днес двубои на сингъл: Оскар Оте – Камил Майхжак 6:4, 2:6, 4:6; Ян-Ленард Щруф – Юго Юмбер 6:3, 6:1 и Лоренцо Сонего – Холгер Руне 7:6, 4:6, 3:6.