ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 2 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Вижте прогнозите на DJ Теди Джорджо и Ники Александров за крайния резултат от мача!

Локомотив (София) и ЦСКА 1948 завършиха при 0:0 в среща от 14-ия кръг на еfbet Лига, с което удължиха поредицата си без поражение в елита съответно на три и пет мача.

Началото не беше особено динамично и първата реална голова опасност дойде в 10-ата минута след удар на Емил Ценов.

В края на полувремето Педриньо удари гредата на вратата на домакините, но бе в положение на засада и дори да бе вкарал, попадението му нямаше да бъде признато.

200 лв. Начален Бонус Спорт!

След около час игра ЦСКА 1948 бе много близо до попадение, но ударът на Елитон бе блокиран от Симеон Мечев на голлинията.

Четвърт час преди края и Георги Русев опита да вкара гол на Локомотив (София), но топката не стигна до вратата.

В продължението Видар Кяртенсон направи голям пропуск, а можеше да донесе победата на ЦСКА 1948, останал сам в наказателното поле на съперника.

ЦСКА 1948 остава на седмо място в класирането с 22 точки, докато Локомотив (София) е на 12-а позиция с 14.

ЛОКОМОТИВ (СФ) - ЦСКА 1948 0:0

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
10' Първа сериозна опасност пред една от двете врати! Емил Ценов шутира към Гайе, но топката премина покрай гредата.
26' Димитър Митков изпълни пряк свободен удар, но шутира в стената.
45' ГРЕДА за 1948! Педриньо получи топката и стреля в далечния ъгъл. Топката срещна гредата! Има и сигнал за засада.
45+1' Край на първата част.

46' Начало на второто полувреме.
57'  Шанс за ЦСКА 1948! Елитон стреля опасно с глава, но Симеон Мечев изчисти от голлинията.
74' Нова възможност за "червените"! Георги Русев шутира, но топката отново не намира път към вратата.
90+1'  Какъв пропуск! Видар Кяртенсон не успя да се разпише, останал сам в наказателното поле на Локомотив.
90+5' Край на мача!

Локомотив София ЛОКО (СФ): 1. Бабукар Гайе, 2. Гонсало Кардосо (54' 5. Даниел Ками), 12. Бруно Франко, 4. Диме Димов, 20. Диого Тешейра (80' 10. Валентин Николов) , 26. Красимир Милошев (К) (80 98. Стив Траоре) , 31. Красимир Станоев, 15. Лука Иванов, 22. Ивайло Найденов, 21. Антони Иванов (55' 16. Симеон Мечев), 45. Димитър Митков (43' 11. Карлос Франса)
Резерви: 88. Жарко Истатков, 13. Галин Минков, 93. Стефан Ламбезе, 9. Калоян Кръстев
Треньор: Данило Дончич

ЦСКА 1948 ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов – 15. Симеон Василев, 5. Елитон , 87. Симеон Петров , 24. Ерденис Гурища (46'  6. Стив Фуртадо), 18. Ивайло Чочев (К), 21. Емил Ценов, 8. Педриньо (62' 99. Радослав Кирилов) , 11. Бирсент Карагарен (62' 9. Видар Кяртенсон) , 20. Антонио Вутов  (71'  17. Никола Илиев), 10. Георги Русев
Резерви: 33. Генадий Ганев, 4. Мики Орачев, 13. Стоян Стоичков, 39. Парвиз Умарбаев, 23. Емил Виячки
Треньор: Николай Панайотов

Съдия: Ивайло Ненков
Стадион: "Локомотив", София
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР