Витоша (Бистрица) завърши 1:1 с арменския Пюник в третата си контрола от лагера в Турция. Арменците, които са редовен участник в европейските клубни турнири откриха в 30-ата минута, а Станислав Маламов изравни четири минути след почивката след асистенция на Христо Иванов. За бившия играч на ЦСКА това е първи гол с екипа на "тигрите".

Мачът днес беше равностоен, а по-чистите положения бяха за Витоша. В две от ситуациите съвсем малко раздели играчите на Асен Букарев от отбелязването на второ попадение, след удари на Лъчо Котев и Христо Иванов.

За Витоша титуляри започнаха: Кръстев, Минев, Бонев, Зюмбюлев, Минев, Котев, Кочилов, Иванов, Кутев, Кабов (33 - Маламов), Динев.
През второто полувреме в игра се появиха още: Василев, Попов, Дяков, Садула, Амзин, Станкев, Мадиани, Дилчовски.

БЛИЦ представя: Зимна подготовка 2020
Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020