Волейболният ЦСКА няма да може да разчита на титулярния си разпределител Георги Сеганов в дербито с "Левски Волей". Вторият мач от 1/4-финалния плейоф в Суперлигата е от 17:30 часа в зала "Васил Симов" и ще бъде предаван директно по БНТ Свят.

Избраниците на Александър Попов измъкнаха успеха в първия двубой като гост на вечния съперник, надделявайки с 3:2 гейма. При победа и днес ЦСКА се класира на 1/2-финал.

Във втория гейм на първата среща плеймейкърът на ЦСКА Георги Сеганов се контузи и принудително бе заменен от едва 15-годишния Илия Николов. Момчето се справи добре на полето и се очаква и днес да излезе срещу "Левски Волей", след като Сашо Попов информира, че няма да може да разчита на Сеганов.
Наставникът на "сините" Стоян Стоев пък беше категоричен, че най-резултатният играч на тима Симеон Александров отново ще бъде на линия, след като е напълно възстановен от контузия.