Българският център допринесе за успеха с 11 точки (1 ас, 4 атаки, 6 блокади). Така Ал-Райан спечели титлата с 50 точки от 17 победи и 3 загуби. В класирането следват Ал Ахли (Доха) и Ал Араби (Доха) с по 48 точки.
“Радостен съм много от този успех, понеже съм за първи сезон в състава на Ал-Райян и постигнахме нещо, което отборът не беше постигал от няколко години”, сподели емоционално Рагин пред BGvolleyball.com.
“Много ме радва това, че усилията и трудът на отбора се възнаградиха с шампионската титла. Щастлив съм, че Любомир Травица ми е треньор, защото от него много може да се научи”, добави българинът.
На Венци и Ал-Райян предстои участие в турнира за Купата на принца, който ще се проведе в Доха от 6 до 11 април.