ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Волейболните национали паднаха тежко от Канада с 0:3 (21:25, 17:25, 18:25) в 5-ия си мач от олимпийския квалификационен турнир.

Загубата е трета за момчетата на Пламен Константинов в китайския град Сиан и съвсем ни отдалечи от двете квоти за олимпиадата в Париж догодина. Не че сме имали някакви големи шансове, но все пак такива съществуваха…

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Българите започнаха добре двубоя, после канадците изравниха и поведоха. Нашите стигнаха до равенство 18:18, но след това изпуснаха инициативата, с което и първия гейм.

Втората част започна зле. Още в началото съперникът дръпна напред и не позволи да се доберем поне до изравняване. Играта на Цецо Соколов куцаше, както и на останалите ни волейболисти.

В третия гейм резултатът се движеше така – 3:6, 7:10, 12:16, 16:19, 17:21. Впоследствие „кленовите листа“ натиснаха пак газта и всичко приключи с 18:25. Така България окапа съвсем в далечен Китай.

БЪЛГАРИЯ - КАНАДА 0:3 (21:25, 17:25, 18:25)

БЪЛГАРИЯ: Георги Сеганов, Цветан Соколов, Мартин Атанасов, Александър Николов, Николай Колев, Алекс Грозданов - Мартин Божилов-либеро (Симеон Добрев-либеро, Стефан Чавдаров, Илия Петков, Симеон Николов, Аспарух Аспарухов)

КАНАДА: Люк Хер, Артур Шварц, Ерик Льопки, Стивън Маар, Дани Демяненко, Джордан Шницер - Джустин Луи-либеро (Никълъс Хоуг)