Имоко Волей (Конеляно) с Емилия Николова загуби първия четвъртфинален плейоф за титлата в италианската волейболна Серия А1. Тимът отстъпи с 1:3 (19:25, 20:25, 25:20, 21:25) като гост на Лиу Джо (Модена). Българската нападателка има известни проблеми, като игра само в първите два гейма и записа скромните 6 точки, пише BGvolleyball.com. С 14 се отличи американската й съотборничка Рейчъл Адамс. За Модена отличен мач направи хърватката Саманта Фабрис, която заби 26 точки (3 блокади, 50 % в нападение). Вторият мач от серията е в събота, 11 април, от 21:30 часа. Имоко Волей трябва да спечели, за да стигне до решителен трети мач отново в Модена, в противен случай ще приключи участието си в шампионата.