Българският волейболен национал Боян Йорданов игра два гейма за Олимпиакос (Пирея) при тежката загуба като гост от руския Белорие (Белгород) с 0:3 (15:25, 23:25, 18:25) в мач от 5-ия кръг на група „В” на Шампионската лига за мъже.

След третата си загуба българинът и съотборниците му загубиха всички шансове да продължат напред в Шампионската лига, но все още може да се преборят за участие в турнира за Купата на CEV.

Отлични изяви за домакините направи Максим Жигалов, който реализира 16 точки. Руският национал Дмитрий Мусерский игра само в първата част, но заби 8 точки. Другият национал Дмитрий Илиних също игра само в първата част и записа 5 точки.

За Олимпиакос най-резултатен стана бразилецът Леонардо Калдейра с 13 точки, а Боян Йорданов се отличи със 7 пункта.