Българският диагонал Данаил Милушев заби 21 точки при победата на Глобо Банка Пополаре дел Фрузинате (Сора) с 3:1 (25:14, 20:25, 25:22, 25:15) над Палаволо Лорето (Лорето) в мач от девети кръг на италианската Серие А2. 19 точки добави финландският му съотборник Анти Силтала. Най-резултатен с 24 точки стана Симоне Спеска от тима на гостите. Това бе втора поредна победа за ГБП дел Фрузинате.

Втора поредна загуба - този път с 2:3 (23:25, 25:20, 25:23, 25:27, 8:15), записа Веро Волей (Монца) със Светослав Ангелов, като домакин на Конад (Реджо Емилиа). Българинът игра като посрещач и влизаше като резерва във всеки един от геймовете. 22 точки реализира унгарският му съотборник Арпад Бароти.

В класирането продължава да води Герарди СВИ (Чита ди Кастело) с 23 точки пред Сиеко Сървис (Ортона) с 20 т. ГБП дел Фрузинате (Сора) е на пето място с 15 точки, колкото има и четвъртият Палаволо Молфета (Молфета). Веро Волей (Монца) е на шеста позиция с 14 точки./БЛИЦ