„Левски” (София) победи като домакин Звезди 94 (София)  с 3:0 (25:19, 25:9, 28:26) в последен мач от шестия кръг на първа група от държавното първенство по волейбол на България за девойки старша възраст (до 19 години) , който се игра в столичната зала „Сиконко”.

С този успех „сините” записаха трета победа в групата, като с две загуби и 10 точки заемат четвърто място във временното класиране. Тимът на Звезди пък записа второ поражение, като с три победи има същия актив от 10 точки, но изпреварва „Левски” за третото място с един гейм по-добра геймова разлика.

В друг мач от този кръг  волейболистките на Марица (Пловдив) се справиха безпроблемно с Локомотив 1929 (София) с 3:0 (25:20, 25:21, 25:19). Така пловдивчанки записаха четвърта поредна победа, като имат актив от 11 точки. Това им отрежда второ място във временното класиране с гейм по-лоша разлика от първенеца Славия. „Белите” победиха ЦСКА с 3:0 в изтеглен мач от кръга, като заемат първо място с четири победи и 11 точки.