Българският треньор Драган Нешич постигна първа победа начело на Чанаккале Беледийеспор. В среща от десетия кръг на женското първенство в Турция волейболистките на Нешич разбиха като гости Ерели Беледийеси (Коня) с 3:0 (25:15, 25:17, 25:21). Това бе четвъртият мач на бившия национален селекционер на България начело на тима, но в първите три мача не успя да вземе и гейм срещу истанбулските грандове Галатасарай, Фенербахче и Еджзаджъбашъ ВитрА.

Без контузената си българка Добриана Рабаджиева, Галатасарай пък надви Еджзаджъбашъ с 3:2 (22:25, 18:25, 25:23, 25:17, 15:8). Във временното класиране водени все още непобеденият Вакъфбанк (Истанбул) с 30 точки, следван от Еджзаджъбашъ с 26 точки и

Фенербахче и Галатасарай с по 24 точки и с по един изигран мач по-малко. Бешикташ е седми с 14 точки от пет победи и пет загуби. Халкбанк е десети с 9 точки от три победи и седем загуби, а Чанаккале е на предпоследното единадесето място с 4 точки от една победа и девет загуби. Следващият кръг е на 14 и 15 декември.