Воденият от Мартин Стоев румънски волейболен шампион Томис (Констанца) не успя да се класира за финал в турнира за Купата на ЦЕВ. В реванша френският Пари Волей (Париж) спечели с 3:2 (12:25, 25:20, 20:25, 25:23, 15:11), след като на два пъти изравняваше резултата, пише Bgvolleyball.com. По този начин френският тим навакса загубата с 2:3 в първия мач преди няколко дни и "златен гейм" трябваше да определи кой ще продължи. В решителната част французите показаха повече характер и се поздравиха с 15:12, като по този начин попариха надеждите на Томис.

Тримата българи в състава на Томис бяха титуляри, като Дмитрий Бахов реализира 20 точки (1 ас, 5 блокади, 50 % в атака), разпределителят Андрей Жеков направи 5 (4 блокади, 50 % в нападение), а либерото Владислав Иванов имаше 55 % добро посрещане и 45 % отлично. 20 точки записа и словакът Мартин Немец (5 аса, 1 блокада, 54 % в атака).