Воденият от Пламен Константинов Губерния (Нижни Новгород) продължава да пише история. Тимът се класира за финала на втория по сила евротурнир - за Купата на CEV.

Руският отбор би като гост полския гранд СКРА (Белхатов) с 3:2 (21:25, 25:19, 25:23, 18:25, 16:14) в мач-реванш от полуфиналите. След две победи с по 3:2 гейма волейболистите на Гибона отиват на големия финал на турнира. Там ще срещнат френския Пари Волей (Париж), който елиминира шампиона на Румъния Томис (Констанца), воден от Мартин Стоев, след т.нар. "златен" гейм. Това ще бъде първи европейски финал за руснаците в историята на клуба и за Пламен Константинов като старши-треньор. Двете финални срещи между Губерния и Пари Волей ще бъдат на 26 март (сряда) и 29 март (събота), като Губерния ще бъде домакин в първата.